Hakkımızda

Temelleri yıllar öncesinde atılan Lab Tasarım, yolculuğunda değişimin hep bir adım önünde giderek , Türkiye de Endüstriyel Laboratuvar Sistemleri sektörünün önde gelen firmalarından olmuştur. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Lab Tasarım,, günümüze kadar ürettiği, sattığı , geliştirdiği ve ihraç ettiği ürünleriyle , sektöründe öncü firmalar arasında olmayı başarmıştır.

Yeni binyıla yeni vizyon

Lab Tasarım,, yeni binyıla yeni bir vizyonla girer: “ tüm dünyaya hakim olan Laboratuvar tezgah ürünleri satmaktadır” Hızlı ve yenilikçi büyüme ile ülkesinin gelişimine katkıda bulunmak tek hedefidir.

Faaliyet alanlarının genişlemesi

Lab Tasarım, Topluluğu’nun iş alanları önemli ölçüde genişler. Firma artık ; çeker ocak , ICP Tezgahı , Kimyasal malzeme dolabı, , laboratuvar aksesuarları , orta tezgahlar başta olmak üzere özel imalatları ve proje çalışmaları gibi bir çok ürün yelpazesine kadar yaygın bir alanda faaliyet gösterir .Gelişimindeki en önemli aşamalardan biri de kurumsallaşma çabasıdır.

Sürekli ve değişmeyen hedefi ;

Bünyesinde yer alanlar için artan oranda katma değer yaratmak olan Lab Tasarım,, tüm faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensipleriyle yürütüyor.

Kendimize ve Türkiye’nin geleceğine duyduğumuz güven, bizi iddialı hedefler koymaya yönlendiriyor. Bu hedeflere ulaşmamızın ancak stratejik yönetim yaklaşımıyla mümkün olduğunu biliyoruz.